Yüzlerce şablon ve türkçe yönetim paneline sahip siteleri, ücretsiz deneyin.

Gizlilik Politikaları

Müşteri : sitenihazirla.com'dan alan adı desteği ve hizmeti alan kişi yada kuruluş. Satıcı: www.sitenihazirla.com - sitenihazirla olarak anılacaktır.

Madde 1 - sitenihazirla'dan alan adı alabilmek için gerekli evrakları tarafımıza eksiksiz ve doğru şekilde iletilmesi gerekmektedir.

Madde 2 - Evrakları eksik yada doğru olmayan alan adları, kayıt şartlarını yerine getirmemiş sayılır ve alan adı başvurusu iptal edilir. Başvurusu iptal edilen alan adlarında iade yapılmaz, müşteri tescil şartlarını yerine getirmek ile sorumludur.

Madde 3 - Evraklarında eksiklik yada yanlışlık olan alan adlarında alan adı ödemesi iade edilmez. Alan adının aktif olabilmesi için evrakların eksiksiz ve doğru şekilde bize ulaştırılması gerekmektedir.

Madde

4 - Ücretsiz Transfer, kampanyası yalnızca alan adlarının sitenihazirla.com'dan yönetilebilmesi içindir bu kampanyada alan adının süresi uzatılmaz.

Madde 5 - sitenihazirla alan adı yönlendirme servisini ücretsiz vermektedir ve dilediği zaman bu servisi durdurma hakkına sahiptir.

Madde 6 - Paket yükseltme işlemleri zaman ve paket fiyatı farkıyla beraber 1 - 3 TL arasında işlem ücreti ile birlikte yapılmaktadır.

Madde 7 - Ödemesi yapılan alan adları ODTÜ'nün yoğunluğundan kaynaklı 3 iş gününü geçebilir. Alan adı aktif olma süresi tamamiyle bu kurum ile ilgildir.

Madde 8 - Müşteri, hizmeti satın almadan ürün sözleşmesi (servis kuralları)'nı okumalıdır, müşteri her hangi bir satın alma işleminde bu ürün sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

Madde 9 - sitenihazirla, dilediği zaman bir müşterinin hesabını kapatma ve düzenleme hakkına sahiptir.

Madde 10 - İşbu sözleşme kayıt tarihinde başlar, fesih edilinceye kadar geçerlidir. Müşteri, online kayıt veya herhangi bir yolla sitenihazirla'nin hizmetlerinden yararlandığında bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Müşteri’nin başvurusu esnasında onayladığı bu Sözleşme’de zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler,sitenihazirla'in https://www.sitenihazirla.com/hizmet-sozlesmesi adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile Müşteri’ye bildirilecektir. Müşteri, sitenihazirla servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki Sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

4999+

fan-fact-icon

Kayıtlı Domain

8600+

fan-fact-icon

Web Sitesi Yayını

49999+

fan-fact-icon

Mutlu Müşterimiz

99+

fan-fact-icon

Sponsorluk Anlaşması

Sizden Hangi Hizmetleri Alabilirim?

section-shape

Web Tasarım, Web Hosting & Sunucu, "SEO" , Marka Tescil gibi bir çok internet sektöründe profesyonelce uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

service-icon

Tasarım Hizmetleri

Arayüz tasarımı, logo tasarımı, tasarım giydirme gibi bir çok front-end işlemlerde profesyonel hizmet veriyoruz.

service-icon

Web Hosting

Web sitelerinizin yüksek performans'ta her hangi bir cpu / işlemci limiti olmadan barındırıyoruz.

service-icon

Site Optimizasyonu

Web sitelerinizin daha performanslı çalışıp daha az sunucu maliyeti oluşturması için çalışmalar yapıyoruz.

service-icon

Marka Tescil

Yeni projelerinizin rakiplerinizi karşı güvenliği sağlamak için TPE'den sizin adınıza marka tescil işlemlerinizi sağlıyoruz.

service-icon

SEO Hizmetleri

Web sitelerinizin Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkabilmesi için gerekli optimizasyon çalışmalarını sizler için sağlıyoruz.

service-icon

Özel Müşteri Temsilcisi

Herhangi bir konuda özel müşteri temscilsi hizmet alabilir, web siteniz, uygulamalanız ya da sunucularınız için destek alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizleri Bekliyor

+90 (212) 320 34 24

© Copyright 2006sitenihazırla all right reserved.

payment-icon